Ogólnopolska Konferencja Żłobki i Kluby dziecięce ,,Bo jakie będą początki, takie będzie wszystko" to pierwsze w Polsce tak prestiżowe wydarzenie konferencyjne z zakresu instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, skierowane do publicznych i niepublicznych żłobków i klubów dziecięcych, dziennych opiekunów oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Mamy nadzieję, że grono zaproszonych prelegentów i gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele: Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Rzecznika Praw Dziecka, Instytutu Żywności i Żywienia im. prof. dr. med. Aleksandra Szczygła w Warszawie, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Sprawiedliwości, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Państwowej Straży Pożarnej, psychologowie, prawnicy, trenerzy z obszaru metod rozwoju wspierania dziecka, umożliwi wielopłaszczyznową i interdyscyplinarną refleksję, dyskusję, wymianę doświadczeń i poglądów na temat opieki nad dziećmi wieku do lat 3 oraz poszerzenia wiedzy.

 

logo_mrpips_Patronat_honorowy.jpg

 

pdf icon

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJI. pdf

 pdf icon

REGULAMIN KONFERENCJI 1.pdf

REGULAMIN KONFERENCJI 2.pdf

REGULAMIN KONFERENCJI 3.pdf

REGULAMIN KONFERENCJI 4.pdf

 

pdf icon

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.pdf

 

Cena standardowa: 295 zł/1 dzień

                                  590 zł/2 dni


!!!Cena promocyjna!!!: 480 zł/ 2 dni przy zapisach do 30 czerwca 2019r.


Zniżki dla Członków Stowarzyszenia (od 10% do 50% w zależności od wybranego pakietu).

Zniżki przy zapisach grupowych.

 


Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia można uzyskać również pod numerem telefonu: 507 442 085

 

 

 


Drukuj   E-mail